Běhací pás MAXERRUNNER®

Originální mechanický pás poháněný lidskou energií byl speciálně vyvinut autory H.E.A.T. PROGRAM®u ve spolupráci s italskými technology a designéry. Jako jediný pás na světě s pohonem lidské energie dokáže plynule měnit sklon pásu v průběhu cvičení od 0° až do 40°, tedy 100 % simulovat chůzi v reálném horském terénu. Podobnou simulaci umožňuje pouze Maxerrunner®, který je v tomto ohledu jedinečný, žádný jiný mechanický pás jej nedokáže napodobit.

Maxerrunner® je revoluční běhací pás, jež využívá pouze a jen svalovou energii a zaručuje nám poskytnutí stejné zátěže, se kterou se setkáváme v terénu. Což je přesně to, co nám běžný elektronický pás dát nemůže, protože jako takový je poháněn motorem a ne svalovou energií.

Maxerrunner® je vyvinut tak, aby jeho využití bylo co nejuniverzálnější, umožňuje účinně praktikovat trénink, který členíme do typicky outdoorových sportů, trénink, který je tak snadné provozovat venku a pro jejž je tak těžké najít variantu ve fitnesscentru nebo tělocvičně.

Lze jej snadno složit a přemístit pomocí koleček, které jsou pevnou součástí konstrukce pásu. Ve složené poloze je pás díky své konstrukci velmi stabilní. Obsluha a transport takového pásu je velice jednoduchá a časově nenáročná.

Technologie a design Maxerrunner®u jsou chráněny patentem ® po celém světě.

Technická specifikace MAXERRUNNER®u:

  • délka rozloženého pásu: 175 cm
  • výška složeného pásu: 175 cm
  • šířka: 82,5 cm
  • váha: 64 kg
  • nosnost: až 180 kg

U Maxerrunner®u lze plynule a jednoduše měnit sklon až do 40° v průběhu zátěže. Všechny Maxerrunner®y jsou vyráběny v Itálii a vztahuje se na ně 2letý garanční servis, poskytovaný v rámci koupě. Maxerrunner® je jednoduchý na údržbu, svou ekologickou energií chrání životní prostředí.