Lekce

Lekce H.E.A.T.

Klasická lekce tzn. střed všeho, od každého něco. Silové techniky, walking (nižší tempo) treking (rychlejší tempo) a dynamické techniky climbing walking, flat. Každý si najde to své. Je střední intenzity a zaměřena nejen na zvýšení fyzické kondice, vytrvalosti, ale i na regulaci hmotnosti.

Lekce H.E.A.T. - Spalovací

Lekce je zaměřena na spalování tuků a hubnutí. Lekce je nižší intenzity a její tepová frekvence se pohybuje v aerobní zóně 65% - 75% maximální tepové frekvence.

Lekce H.E.A.T. - Ranní

Lekce probíhá v ranních hodinách v čase od 7:00 do 10:00 hodin. Tyto lekce jsou mírnější a pomalé. Nejsou zde prvky lekcí dynamických. Sestava lekce je na instruktorovi a mohou se objevit i kratší silové techniky. Tato lekce nastartuje metabolismus a vyplaví endorfiny na celý den.

Lekce H.E.A.T. - Prodloužená

Lekce trvá 70 minut a je zde delší prostor pro zahřátí celého těla, spalování a závěrečný strečink. Lekci může instruktor upravit dle fyzické zdatnosti klientů nebo jejich přání. Při této lekci se používají všechny techniky. Silové i dynamické. Lekce je náročnější, ale zvládne ji každý, když si ji přizpůsobí sobě. 

Lekce H.E.A.T. / TRX

Lekce trvá 70 minut a je kombinací klasické lekce H.E.A.T. tzn. střed všeho, od každého něco. Silové techniky, walking (nižší tempo) treking (rychlejší tempo) a dynamické techniky climbing walking, flat a lekce posilování na TRX. Každý si najde to své. Je střední intenzity a zaměřena nejen na zvýšení fyzické kondice, vytrvalosti, ale i na regulaci hmotnosti a posílení celého těla.

Lekce TRX

Funkční skupinový trénink pod vedením instruktora k posílení celého těla. Cvičení je bezpečné a efektivní pro klienty různých úrovní kondice jak pro muže, tak pro ženy.  TRX buduje svalovou sílu a rovnováhu. TRX umožňuje efektivní trénink celého těla. Při cvičení na TRX používáte svou vlastní tělesnou hmotnost.